Hoşgeldin Misafir
Henüz üye değil misin? Neden üye olup bir mesaj yazmayı denemiyorsun?

Panel Açılmıyor Server Açamıyorum

Bu durum için özür dileriz ancak sistemde kısa süreli bakım yapıyoruz. Bize ihtiyacınız olursa forum üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Aksi halde kısa süre içerisinde çevrimiçi olacağız!

— CSGOServer.Net            
/////// böyle diyor
Alıntı

bende de o var 1 saattir bekliyorum hala açılmadı

(02-29-2020, 12:24 PM)ツWord.exe Umutcuk Kralツ demiş ki: Bu durum için özür dileriz ancak sistemde kısa süreli bakım yapıyoruz. Bize ihtiyacınız olursa forum üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Aksi halde kısa süre içerisinde çevrimiçi olacağız!

— CSGOServer.Net            
/////// böyle diyor

bende aynısı var
Alıntı

(02-29-2020, 12:24 PM)ツWord.exe Umutcuk Kralツ demiş ki: Bu durum için özür dileriz ancak sistemde kısa süreli bakım yapıyoruz. Bize ihtiyacınız olursa forum üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Aksi halde kısa süre içerisinde çevrimiçi olacağız!

— CSGOServer.Net            
/////// böyle diyor

(02-29-2020, 12:27 PM)K~Fatih| SeeCanMeWar demiş ki: bende de o var 1 saattir bekliyorum hala açılmadı

— CSGOServer.Net            
/////// böyle diyor

bende aynısı var

Merhaba,

Bakım tamamlanmıştır.
Alıntı

[-]
Tags
açılmıyor açamıyorum server panel

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi

Rise Online Rise Online World